پایگاه اطلاع‌رسانی میلادهای مسعود اختران تابناک آسمان فیلان و بهمان

چهارشنبه 11 آبان‌ماه سال 1390 ساعت 12:52 ق.ظ

اطلاعیه‌ی شماره دو

ملت شریف و انقلابی

ضمن تقدیر و تشکر از حضور گرم و صمیمانه‌ی شما پای صندوق‌های کامنت؛ در اجرای بند 2 اطلاعیه‌ی شماره یک به اطلاع می‌رساند:

از آنجا که مجموع حضار قطعی دو مهمانی در عدد مقدس 12 متوقف مانده است، دو مراسم بزرگداشت سوم آبان با یکدیگر ادغام می‌شوند و از همه‌ی دوستانی که تلفناً، اس.ام.اساً، ای.میلاً، چتاً یا به هر طریق دیگری برای حضور در یکی از مراسم‌ها اعلام آمادگی کرده‌اند، دعوت می‌شود در یوم‌الله جمعه 13 آبان در محل بیت اینجانب حضور به هم رسانند. ساعت شروع و پایان مراسم عیناً همان است که در بند 3 اطلاعیه‌ی شماره یک آمده بود.

همچنین در اجرای بند 7 اطلاعیه‌ی شماره یک، فهرست کادوهای پیشنهادی به شرح زیر اعلام می‌شود. بدیهی است مهمانان گرامی در رد یا قبول هر یک از پیشنهادات مختارند.

1- گوشی تلفن (بی‌سیمش را ترجیح می‌دهیم!)

2- عطر یا ادوکلن.

3- لباس‌های زمستانی اعم از دست‌کش، شال‌گردن، پولیور و...

4- هرچه از دوست رسد (جداً.)

بار دیگر از طرف صاحب‌عزا، از همه‌ی عزیزانی که به هر طریق از راه دور یا نزدیک تشریف آورده‌اند -یا خواهند آورد، یا آورد خواهند، یا آوردن خواهند، یا خواهند آوردن- تشکر و قدردانی می‌نماییم.


والسلام

چهارشنبه، یازدهم آبان 1390

هادی

دوشنبه 9 آبان‌ماه سال 1390 ساعت 02:07 ق.ظ

اطلاعیه‌ی شماره یک

«و من یعظم شعائر الله، فانها من تقوی القلوب»

 

ملت شهیدپرور و همیشه پُرصحنه‌

نظر به اینکه در ایام‌الله میلاد باسعادت اِن‌مین اختر تابناک آسمان ولایت و امامت قرار داریم، پسندیده است دوستان گرامی در محفل انسی که به همین مناسبت در محل بیت اینجانب برقرار خواهد بود، حضور به هم رسانند. لکن، از آنجا که اولاً «بیت» اینجانب در واقع «مصرع»ی بیش نیست و گنجایش حضور پرشور همه‌ی دوستان را ندارد؛ و ثانیاً تجربه‌های قبلی نشان داده در صورت شلوغی بیش از حد مهمانی، تقریباً به هیچ‌کس خوش نخواهد گذشت، تصمیم گرفتیم مراسم امسال را در دو نوبت صبح و عصر... نه، ببخشید، در دو نوبت پنج‌شنبه‌شب و جمعه‌شب برگزار کنیم. به همین منظور به سلیقه‌ی شخصی خودمان، شما دوستان گرامی را به دو تیم «الف» و «ب» تقسیم کردیم تا ان‌شاءالله به حول و قوه‌ی الهی، تفرقه بیندازیم و حکومت کنیم.

اینک فهرست دو تیم:

تیم الف: جواد، کمیل، نادیا، حامد، عاطفه.ن، زهرا، صدرا، فروغ، بهنام (زمان پذیرایی: پنج‌شنبه 12 آبان)

تیم ب: مسعود، افسانه، پارسا، مونا، نازنین، پورنگ، عاطفه.پ، علیرضا، حسام (زمان پذیرایی: جمعه 13 آبان)

 

چند نکته‌ی مهم:

1- دوستان لطف کنند و تا پایان وقت اداری روز سه‌شنبه خبر حضور یا -خدای ناکرده، زبانمان لال- عدم حضورشان را به هر طریق ممکن اعلام کنند. عدم اعلام آمادگی به‌معنای انصراف تلقی خواهد شد و عمراً هیچ راهی برای تجدید نظر وجود ندارد.

تبصره- اگر اعلام حضور کنید و بعد غیبت کنید، از تمام ظرفیت دیپلماسی‌مان علیه‌تان استفاده می‌کنیم تا از مهمانی‌های بعدی در سراسر جهان محروم شوید!

2- هر کدام از مهمانی‌ها که تعداد حضارشان به زیر پنج نفر برسد، لغو خواهد شد و افراد باقیمانده به مهمانی دیگر می‌پیوندند. در صورتی که مجموع اعلام‌آمادگی‌کنندگان 12 نفر یا کمتر باشد، مهمانی‌ها ادغام می‌شوند. امکان لغو هر دو مهمانی وجود ندارد.

3- ساعت شروع مراسم‌ها 8:30 شب و ساعت پایان هم -ان‌شاءالله، اگر ورق و پانتومیم و موش‌توسوراخ اجازه دهد- قبل از 1:30 صبح خواهد بود.

4- بالاغیرتاً گیر ندهید که چرا من در تیم «الف» هستم یا در تیم «ب» نیستم. به جان عزیز خودمان که الآن فقط 27 بهار ناقابل را تجربه کرده‌، بهترین ترکیبی که می‌توانستیم انتخاب کنیم، همین بود. جابجایی اعضای تیم‌ها تقریباً محال است.

5- فکر حضور در هر دو مهمانی را به مخیله‌تان هم راه ندهید. به‌شدت برخورد خواهد شد!

6- پیشنهادهای جایگزین شما را می‌پذیریم، ولی برای مراسم‌های بعدی. این‌یکی همین‌طوری که عرض کردیم برگزار خواهد شد. سعی نکنید سیستم را عوض کنید؛ خودتان را تطبیق دهید.

7- فهرست کادوهای پیشنهادی برای گرامی‌داشت مقام شامخ اینجانب در اطلاعیه‌های بعدی اعلام خواهد شد.


والسلام علی من اتبع الهدی

دوشنبه، 9 آبان‌المبارک، سنه 1390 خورشیدی

هادی